Pakowanie

Pakowanie

Troska o najwyższą jakość

Po zebraniu, pieczarki są przygotowywane do sprzedaży i pakowane dla naszych klientów. Podczas przygotowania i procesu pakowania wdrożyliśmy rozmaite standardy, których celem jest kontrola jakości naszych pieczarek. Ponieważ jesteśmy firmą zintegrowaną pionowo, nasze systemy pozwalają na pełne monitorowanie każdego opakowania, od farmy do klienta.

Wszystkie nasze zakłady wstępnego przetwarzania i pakowania są zlokalizowane blisko lub w tym samym miejscu, gdzie znajduje się farma, dzięki czemu oszczędzamy czas pomiędzy zbiorem i dostawą opakowanych produktów do klienta. Zainwestowaliśmy w najnowocześniejsze urządzenia do pakowania, umożliwiające nam regulowanie temperatury w celu zachowania świeżości.

Kiedy produkty opuszczają farmę są sortowane, aby spełnić wymogi klientów. Następnie pieczarki są przesyłane na linię pakującą. Po zapakowaniu, pieczarki są transportowane do ciężarówek-chłodni i dostarczane do magazynów klientów lub bezpośrednio do ich sklepów.

Najnowocześniejsze urządzenia

Wszystkie opisane czynności są przeprowadzane w środowisku o kontrolowanej temperaturze, aby zapewnić jak najwyższą świeżość produktów. Podczas produkcji przeprowadzane są liczne inspekcje i kontrole jakości, przeprowadzane przez specjalistów ds. kontroli jakości.

Oferujemy wiele rozmaitych rozwiązań w zakresie pakowania, takich jak obwijanie, zgrzewanie lub workowanie. Naszym klientom proponowane są różne mieszanki produktowe, które mogą być dopasowane do ich wymagań, włączając krojenie pieczarek. Ciągle także doskonalimy rozwiązania w zakresie pakowania, dzięki czemu nasi klienci korzystają z najnowszych innowacji.