Produkcja

Jesteśmy agroprzedsiębiorstwem zintegrowanym pionowo, działającym we wszystkich aspektach uprawy pieczarek. Produkujemy kompost, uprawiamy, zbieramy i pakujemy produkty końcowe, które są następnie dostarczane bezpośrednio do naszych klientów. Dzięki temu mamy pełną kontrolę jakości naszych pieczarek, począwszy od zarodników na sklepowej półce skończywszy.

Kompost

Krok 1

Zanim nasze pieczarki trafią na półki sklepowe, przechodzą wiele procesów produkcyjnych. Wierzymy, że jakość produktu zależy od jakości składników, dlatego nasze grzyby muszą być uprawiane na podłożu dobrej jakości. Produkcja podłoża do pieczarek jest złożonym procesem, jaki doskonalimy od 30 lat.

Uprawa i zbieranie

Krok 2

Wszystkie pieczarki, jakie widzimy w supermarketach są uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych, przez cały rok. W fazie wzrostu, odtwarzamy warunki typowego jesiennego poranka. Jest to pora roku, podczas której wysyp pieczarek jest największy.

Pakowanie

Krok 3

Po zebraniu, pieczarki są przygotowywane do sprzedaży i pakowane dla naszych klientów. Podczas przygotowania i procesu pakowania wdrożyliśmy rozmaite standardy, których celem jest kontrola jakości naszych pieczarek. Ponieważ jesteśmy firmą zintegrowaną pionowo, nasze systemy mogą monitorować każde opakowanie pieczarek, wyszukując nie tylko farmę, ale i zbieracza, który je zebrał.

Sprzedaż i marketing

Krok 4

Dostarczamy naszym klientom nie tylko świeże pieczarki o wysokiej jakości. Świadczymy również klientom obsługę wysokiej jakości. Nasze zespoły ds. sprzedaży i marketingu pomagają klientom dobrać kategorię produktu. Analizujemy dane sprzedaży, aby zrozumieć potrzeby lokalnego rynku i konsumentów oraz, aby opracować nowe produkty.

Badania i rozwój

Krok 5

Wszystko można zrobić jeszcze lepiej. Podobnie jak badając właściwości odżywcze pieczarek czy udoskonalając ich opakowania, szukamy sposobów, aby poprawić każdy aspekt cyklu produkcyjnego. Współpracując z uczelniami i instytutami badawczymi, staramy się zwiększyć rynek globalny, co kiedyś będzie korzystne zarówno dla nas, jak i naszych konsumentów.