Violetta Newmann

Violetta Newmann

Kierownik ds. Kontroli Jakości

Lokalizacja

Tyholland, Hrabstwo Monaghan, Irlandia

Kiedy rozpoczęłaś pracę w Monaghan Mushrooms?

Pracuję tutaj od 7 lat i 3 miesięcy.

Jakie inne stanowiska obejmowałaś w Monaghan Mushrooms?

Kiedy zaczynałam, pracowałam na linii produkcyjnej, a następnie po czterech latach otrzymałam awans na stanowisko Kierownika ds. Kontroli Jakości.

Co najbardziej podoba ci się w pracy w Monaghan Mushrooms?

Lubię tę pracę, ponieważ jest tutaj bardzo dobry zespół i poznałam wielu nowych przyjaciół. Każdy, kto tu pracuje uczestniczy w wielu szkoleniach i zdobywa cenne doświadczenie zawodowe. Wiele dowiedziałam się na temat pieczarek, zwłaszcza identyfikowania ich jakości!

Jakie było twoje najlepsze doświadczenie w Monaghan Mushrooms?

Lubię wszystko co wiąże się z pracą tutaj. Jeden z najlepszych dni dla mnie to dzień awansu na kierownika ds. kontroli jakości. Pamiętam jak powiedziano mi, że świetnie sobie poradziłam podczas rozmowy kwalifikacyjnej i otrzymałam awans. To było wspaniałe.

Inny dzień, który bardzo mi się podobał, to moje zeszłoroczne urodziny, kiedy każdy składał mi życzenia i zaskoczył mnie kartą oraz kwiatami!

Jaką radę dałabyś osobie, która myśli o pracy w Monaghan Mushrooms?

Powiedziałabym, że czeka cię ciężka praca i poznasz tu wielu wspaniałych przyjaciół i znajomych. Możesz pracować ze swoim zespołem nawet przez 12 godzin, a zatem naprawdę dobrze się poznacie.