Stas Godeliauskas

Stas Godeliauskas

Kierownik Zmiany

Lokalizacja

Tyholland, Hrabstwo Monaghan, Irlandia

Kiedy rozpocząłeś pracę w Monaghan Mushrooms?

Zacząłem pracować w Monaghan Mushrooms w 2005 roku na stanowisku pracownika ogólnego.

Jakie inne stanowiska obejmowałeś w Monaghan Mushrooms?

Po 12 miesiącach awansowałem na stanowisko Brygadzisty działu poboru produktu w Tyholland, gdzie tworzyłem swój zespół od samego początku w krótkim okresie czasu i wdrożyłem strukturę pracy. Było to dla mnie naprawdę świetne doświadczenie i wiele nauczyłem się na tym stanowisku. Pracowałem na nim przez 3 lata.

W 2009 roku złożyłem aplikację na stanowisko Kierownika Zmiany i odniosłem sukces. Moje codzienne obowiązki obejmowały nadzór nad 34-65 osobami na zmianie, a dla jednej osoby byłem bezpośrednim przełożonym. W 2012 roku zespół został poddany restrukturyzacji i zgłosiłem się na stanowisko Kierownika Zmiany Zespołu. Obecnie podlega mi bezpośrednio 40 osób. Mam również inne obowiązki w trakcie mojej zmiany. Pracuję na ruchomej zmianie – mam dwa dni wolne, a cztery noce jestem w pracy. Muszę radzić sobie z codziennymi problemami, które występują podczas dziennych/nocnych obowiązków, reagować na nie i podejmować odpowiednie decyzje w bardzo krótkim okresie czasu. Muszę przyznać, że to naprawdę ciężka praca. Wymaga wiele energii i wysiłku. Musisz również na chwilę zapomnieć o własnych problemach.

Co najbardziej podoba ci się w pracy w Monaghan Mushrooms?

Od czasu do czasu wyjeżdżam do nowych zakładów i wdrażam nowe systemy. To dla mnie prawdziwe wyzwanie i wiąże się z pracą zespołową wszystkich działów, ponieważ mamy świadomość, że gdy zaczyna się coś nowego, można spodziewać się wielu problemów. Czasem wydaje się to niemożliwe, ale ciężka praca i wspólny wysiłek pozwala na realizację celu i nagle niemożliwe staje się możliwe.

W trakcie wyjazdów poznałem wielu nowych, wspaniałych ludzi – każdy z nich miał inną wizję życia, własną historię, tradycje i kulturę. To naprawdę bardzo ciekawy okres, gdy można znaleźć coś nowego niemal na każdym kroku. Uważam, że Monaghan Mushrooms jest wspaniałym miejscem dla osób, które kochają możliwości i nie boją się wyzwań. W tej firmie każdy ma szansę wykazania się.

Jakie było twoje najlepsze doświadczenie w Monaghan Mushrooms?

Był to pierwszy dzień na stanowisku kierownika. Tego dnia sądziłem, że przygląda mi się cały świat i martwiłem się, że nie wiedziałem jakie decyzje są właściwe. Nigdy nie zapomnę tego dnia.

Kolejny dobry przykład miał miejsce kilka lat temu, gdy musiałem udać się w podróż ze współpracownikiem do pracy w jednym z zakładów. W drodze powrotnej do domu, gdy dotarliśmy na lotnisko okazało się, że wszystkie loty zostały odwołane, a zatem po kilku telefonach musieliśmy wrócić do zakładu, w którym pracowaliśmy. Po kolejnych paru godzinach ponownie pojechaliśmy na lotnisko, próbując załapać się na wieczorny lot, ale nie udało się. Nadal wszystkie loty były odwołane. Przesunęliśmy lot na poranek i zostaliśmy w hotelu przy lotnisku. Tego wieczoru kolega miał urodziny i obchodziliśmy je na lotnisku. Prawdopodobnie zapamięta te urodziny do końca życia!

Jakiej rady udzieliłbyś osobie, która myśli o rozpoczęciu pracy w Monaghan Mushrooms?

Jeżeli potrafisz pracować w zespole, jesteś zdeterminowany i zmotywowany,

Jeżeli potrafisz ciężko pracować i dokonywać niemożliwych rzeczy,
Jeśli jesteś przygotowany na niespodzianki, jakie przynosi każdy dzień,
Dołącz do Monaghan Mushrooms i zostań jednym z NAS!!!