Gosia Gomolka

Gosia Gomolka

Kierownik Pakowni

Lokalizacja

Laichingen, Niemcy

Kiedy rozpoczęłaś pracę w Monaghan Mushrooms?

17 kwietnia 2013

Jakie inne stanowiska obejmowałaś w Monaghan Mushrooms?

Moja kariera zawodowa w sektorze pieczarek rozpoczęła się w 2001 roku na stanowisku zbieracza. Wkrótce awansowałam i zostałam szkoleniowcem nowych pracowników, a następnie brygadzistą. W 2006 roku otrzymałam awans na stanowisko Administratora. Od kwietnia 2013 roku pracowałam na stanowisku Administratora Biurowego w Laichingen w Monaghan Mushroom Group. W ostatnim czasie otrzymałam kolejny awans w Monaghan Mushrooms na stanowisko Kierownika Pakowni.

Co ci się najbardziej podoba w pracy w Monaghan Mushrooms?

Wcześniej powiedziano mi, że jeśli pracujesz przy pieczarkach przez kilka miesięcy, to będziesz z nimi pracować już zawsze. Monaghan posiada doskonale wyszkolonych pracowników i jeśli ciężko pracujesz, będziesz awansować. Lubię codziennie przychodzić do pracy, ponieważ w tutejszym zespole panuje dobra atmosfera. W Monaghan Mushrooms nie ma rutyny i każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Zadania, które należy wykonywać nie są proste, ale zawsze są wynagradzane. 

Jakie jest twoje najlepsze doświadczenie w Monaghan Mushrooms?

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy dzień przynosi nowe i cenne doświadczenia. Sądzę, że dotychczas najlepszym doświadczeniem był awans i praca na stanowisku Kierownika Pakowni. Uwielbiam nowe wyzwanie, przed którym mnie postawiono i jestem przekonana, że sobie poradzę.

Jaką radę dałabyś osobie, która myśli o rozpoczęciu pracy w Monaghan Mushrooms?

Jeżeli masz dobre zdolności komunikacyjne, potrafisz pracować w zespole i pod presją, to jest to odpowiednia praca dla ciebie. Możesz wiele zyskać, pracując w Monaghan Mushrooms, zdobyć doświadczenie i przyjaciół, jeżeli tylko jesteś na to gotowy.