Zbiór pieczarek

Obecnie mamy oferty pracy dla zbieraczy na wielu farmach. Nasze pieczarkarnie są zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech oraz Holandii.

Zbieracze pieczarek są nieodłącznym elementem naszej działalności i zawsze poszukujemy nowych kandydatów do pracy. Zatrudniamy przez cały rok i obecnie zapraszamy do przesyłania swojego zgłoszenia do pracy na farmach w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz w Kanadzie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Naszym celem jest rozwój pracowników, oferujemy ci bezpieczne i przyjazne środowisko pracy oraz bardzo konkurencyjny pakiet płacowy. Praca jest z wyprzedzeniem organizowana w systemie zmianowym, dlatego każdy z pracowników dokładnie wie, w jakich dniach i godzinach będzie pracował w danym tygodniu.

Stosujemy uczciwe warunki zatrudnienia

Wszystkie nasze farmy przestrzegają przepisów BHP.

Możliwości rozwoju

Wszyscy nasi zbieracze mają możliwość ukończenia pełnego, dwunastotygodniowego programu szkoleniowego. Są one prowadzone we wszystkich możliwych językach: angielskim, polskim, rosyjskim, bułgarskim, łotewskim i litewskim.

Ponieważ Monaghan Mushrooms ciągle się rozwija, będziesz miał/a wiele możliwości, aby rozwijać swoją ścieżkę kariery. W naszej firmie zawsze są możliwości awansu zawodowego.

Przeczytaj co mówią o pracy w firmie nasi zbieracze: