Dołącz do nas

Dołączając do Monaghan Mushrooms, staniesz się częścią wiodącej na świecie, międzynarodowej firmy, zatrudniającej 3500 pracowników. Dzięki zamiłowaniu i oddaniu naszych pracowników od lat możemy cieszyć się stabilnym wzrostem. Naszym celem jest rozwinięcie potencjału pracowników na wszystkich szczeblach zatrudnienia w firmie.

Nasze zakłady

Główna siedziba naszej Grupy znajduje się w Tyholland, w hrabstwie Monaghan, schowana w wiejskich krajobrazach Irlandii, zaledwie w odległości 1,5 godziny od jej głównych miast: Belfastu i Dublina. Nasze farmy, pakownie, kompostownie i biura znajdują się w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Kanadzie.

Ponieważ firma ciągle się rozwija, zawsze potrzebujemy najlepszych kandydatów do pracy, oferując im szerokie możliwości rozwoju.

Czy chcesz się dowiedzieć, jak możesz się z nami rozwijać?

Zbiór pieczarek

Zbiór pieczarek

Obecnie mamy oferty pracy dla zbieraczy na wielu farmach. Nasze pieczarkarnie są zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech oraz Holandii.

Zespół operacyjny

Zespół operacyjny

Ponieważ jesteśmy globalną firmą, która ciągle się rozwija, zespoły operacyjne stanowią integralną część naszej firmy, zapewniając spełnianie wymagań klientów.

Profesjonalna Pomoc

Profesjonalna Pomoc

Monaghan Mushrooms jest innowacyjną firmą i ciekawym miejscem pracy. Nieustannie powiększamy swoją działalność i oferujemy mnóstwo możliwości rozwoju naszym pracownikom.